Goodmorning to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która swoją działalność rozpoczęła w 2001 roku delegując głównie polskich pracowników do holenderskich pracodawców sektora ogrodniczego.

Z upływem czasu ogromne zaangażowanie, doświadczenie oraz obdarzone zaufanie przełożyło się na zwiększenie zapotrzebowania docenianych pracowników z Goodmorning. Spowodowało to otworzenie się na pracowników ze Wschodniej oraz Środkowej Europy
Obecnie działamy jako jeden z największych pracodawców w dziedzinie rekrutowania i delegowania pracowników w Holandii w sektorach ogrodnictwa szklarniowego, przemyśle spożywczym, logistyce oraz technice. Każdego dnia u naszych zleceniodawców pracuje ponad 2000 pracowników z Polski, Rumunii, Ukrainy oraz Holandii. Nasi pracownicy są rekrutowani, kierowani, nadzorowani przez stały zespół składający się z ponad 50 pracowników biura głównego w Etten-Leur oraz biur w Polsce, Rumunii oraz na Ukrainie.

Fundamentem naszego sukcesu jest nasza organizacja, zmotywowani i elastyczni pracownicy, wysokie zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie. GOODMORNING to ciągłość i pewność. Od ponad dekady jesteśmy członkiem ABU – holenderskiego stowarzyszenia pośrednictwa pracy, które stoi na straży bezpieczeństwa, reguluje prawa i obowiązki dotyczące pracowników tymczasowych.

Nasi pracownicy podejmując zatrudnianie mogą liczyć na pakiet dodatkowych udogodnień jakie zapewniamy aby dać pełne poczucie bezpieczeństwa, i być gwarantem solidnych usług. Jednym z nich jest komfortowe zakwaterowanie w nowoczesnym kompleksie hotelowym Setlla Maris w Welberg, oraz kompleksie mieszkaniowym w Zwijndrecht. Swoboda przemieszczania naszych pracowników to kolejny priorytet, dlatego oddajemy w ich ręce flotę nowych wygodnych i bezpiecznych aut służbowych, wyposażonych w nawigację, tak by móc swobodnie pokonać drogę z miejsca zamieszkania do pracy. Bezpłatnie można korzystać z naszych rowerów.

Każdy pracownik zatrudniony w Goodmorning ma zapewnioną stałą opiekę koordynatora by bariera językowa, czy sprawy codzienne zostały sprawnie rozwiązane.

Goodmorning jest bardzo nowoczesną i innowacyjną firmą. Oddając w ręce pracownika dostęp do aplikacji Plan4Flex – jesteśmy przejrzystym, solidnym pracodawcą, który daje możliwość swobodnego podpisywania dokumentów na platformie bez wychodzenia z domu, terminowego otrzymywania wynagrodzeń, solarisów, wgląd w plan pracy oraz stałej opieki ze strony biura podczas swobodnej komunikacji, w łatwej, szybkiej i prostej w obsłudze aplikacji.