• Zaloguj się
  • Zarejestruj się

Zakwaterowanie

W trosce o wygodę naszych klientów, GOODMORNING, we współpracy z Koweli Real Estate, oferuje możliwość pracy w Holandii, bez potrzeby martwienia się o szukanie, wynajmowanie i urządzanie mieszkania.

W GOODMORNING od lat dbamy o wygodne zakwaterowanie. Naszą troskę odzwierciedla certyfikat SNF Stichting Normering Flexwonen http://www.normeringflexwonen.nl (strona dostępna w języku polskim), który stoi na straży jakości i poziomu warunków zakwaterowania pracowników. Aby otrzymać certyfikat, spełnione muszą być wyśrubowane normy. Dla nas nie stanowi to problemu – rozumiemy, że aby chcieć i móc pracować, trzeba czuć się komfortowo w nowym miejscu, dlatego tak dużą wagę przykładamy do standardu oferowanych mieszkań.

W całej Holandii mamy do dyspozycji w pełni wyposażone domy, apartamenty i duże kompleksy mieszkaniowe.
• W jednej sypialni umieszczane są maksymalnie 2 osoby, na osobę przypada minimalnie 10m2, wspólna kuchnia i łazienka.
• Duże kompleksy mieszkaniowe są wyposażone w dodatkowe udogodnienia, tj. sale rekreacyjne, kantyny , recepcje itp.
• W każdej lokalizacji zakwaterowania (w każdym mieszkaniu) jest dostępny internet.
• Dbając o to, aby pracownik stawiał się w pracy na czas i aby nie przysparzało mu to zbyt dużo trudu, staramy się o to, żeby zakwaterowanie znajdowało się w pobliżu miejsca zatrudnienia, ograniczając czas przejazdu.
• Wszystkie mieszkania spełniają normy certyfikatu ABU Certified Flex Home.
• Koszty zakwaterowania są potrącane z tygodniowego wynagrodzenia. Przy czym, dzięki naszemu doświadczeniu oraz szeroko rozbudowanej siatce mieszkań, domów i apartamentów, możemy oferować bardzo atrakcyjne warunki finansowe.
• W ramach współpracy, miejsce zakwaterowania zostaje przyznane każdemu pracownikowi (z wyjątkiem sytuacji, kiedy pracownik sam organizuje sobie miejsce zamieszkania).

Obowiązki i zasady w miejscu zakwaterowania

Odpowiedzialna za zakwaterowanie jest firma GOODMORNING BV. Dokładamy starań o to, aby zapewnić naszym klientom daleko idący komfort, swobodę i wygodę codziennego życia. Z racji tego, iż pracownicy mieszkają w miejscach wspólnych, liczymy jednak na respektowanie zasad i wzajemny szacunek.
W każdej lokalizacji obowiązują różne zasady. W każdym domku/mieszkaniu na tablicy ogłoszeń zawieszony jest regulamin. Prosimy o zapoznanie się z nim i przestrzeganie jego postanowień. Ogólne zasady dotyczący zakwaterowania znajdują się w dostępnym na naszej stronie www przewodniku.

Pakiet pościeli

Ze względu na higienę, pracownik jest zobowiązany samodzielnie zadbać o pościel do spania, składającą się z poduszki, kołdry, prześcieradła i poszewki. Pościel można przywieźć ze sobą, bądź zakupić na miejscu w firmie GOODMORNING BV w cenie €25.
Chętni do zakupu pościeli w firmie GOODMORNING BV, muszą uiścić zapłatę w recepcji Stella Maris, otrzymując na miejscu kopię dowodu zapłaty.

Rezerwacja zakwaterowania

Dla pracowników, którzy pracują już jakiś czas w firmie GOODMORNING BV i zależy im na zakwaterowaniu w określonym miejscu, istnieje opcja (dostępna w miarę naszych możliwości) zarezerwowania miejsca noclegu. Miejsce noclegu można zarezerwować za pomocą formularza, który można pobrać ze strony internetowej. Podczas rozpatrywania wniosku o rezerwację, sprawdzona zostanie dostępność pożądanego miejsca. Pozytywne rozpatrzenie wniosku o rezerwację oznacza gwarancję, że nikt inny nie skorzysta z tego miejsca zakwaterowania.
UWAGA! Każdego pracownika, wybierającego się do Holandii, bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z treścią naszego przewodnika. Znajduje się tam wiele cennych i przydatnych informacji, ułatwiających adaptację i pobyt na miejscu.

KOMPLEKS MIESZKANIOWY STELLA MARIS – WELBERG

Piękny kompleks mieszkaniowy Stella Maris, położony w spokojnej okolicy w Welberg. To dawny klasztor, który został kompleksowo odnowiony. Obok starego budynku zostało dobudowane nowe, nowoczesne skrzydło, dzięki czemu Stella Maris mieści około 400 miejsc dla pracowników GOODMORNING.
Wszystkie mieszkania są w pełni urządzone i wyposażone. W każdym znajduje się kuchnia, łazienka oraz jedna lub dwie sypialnie. Pensjonat oferuje również dodatkowe udogodnienia, tj. internet, sala rekreacyjna z bilardem, tenisem stołowym, restauracją i wiele innych. Zakwaterowanie w Stella Maris to pełna wygoda zamieszkania i komfort kompleksowego zaspokojenia codziennych potrzeb.

KOMPLEKS MIESZKANIOWY DE LUS – ZWIJNDRECHT

Kompleks mieszkaniowy De Lus w Zwijndrecht to apartamentowy blok z mieszkaniami, w których znajdują się po 1, 2 i 3 sypialnie. Każdy apartament posiada: przestronny, w pełni urządzony salon – nowoczesne meble, TV; kuchnię, wyposażoną we wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia oraz komfortową łazienkę. Ponadto, w każdym apartamencie jest dostęp do internetu.
Kompleks jest zlokalizowany w pobliżu dworca Zwijndrecht, co zapewnia mobilność i swobodny transport w wolnym czasie.

Domy mieszkalne

Poza dużymi kompleksami mieszkaniowymi, oferujemy również zakwaterowanie w zwyczajnych domach mieszkalnych. Domy znajdują się na terenie całej Holandii. Lokalizacja domu jest uzależniona od odległości, dzielącej dom i pracę.
Domy są w pełni urządzone i umeblowane z naciskiem na spełnienie potrzeb mieszkańców. Jak nasze pozostałe mieszkania, spełniają wszystkie normy, są wygodne i gwarantują daleko idący komfort. Mieszkanie w domu poza kompleksem mieszkaniowym, zapewnia więcej prywatności i niezależności, co na pewno pomaga w przyzwyczajeniu się do nowej kultury i zasymilowaniu z nią w krótszym czasie. W każdym domu jest podłączony internet.

 

 

Domki holenderskie

Tymczasowo w okresie letnim dysponujemy również domkami holenderskimi. Jest to lokalizacja na krótki/przejściowy okres .