Język:

  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
  • AKTUALNA OFERTA PRACY: KOORDYNATOR (FLEX)

    Poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora pracowników tymczasowych, będącej osobą kontaktową z klientem. Doświadczenie nie jest wymagane.

    Zakres obowiązków:
    ➡ kierowanie pracowników do pracy
    ➡ zakwaterowanie pracowników, nadzorowanie mieszkań
    ➡ wydawanie i zdawanie samochodów służbowych

    Wymagania:
    ➡ mieszkanie na naszej lokalizacji (gratis)
    ➡ dyspozycyjność. Praca zmianowa- również w weekendy (dyżury)
    ➡ elastyczność, umiejętności organizacyjne, kreatywność, zdolność kierowania i planowania
    ➡ poważne podejście do pracy
    ➡ znajomość j.angielskiego w stopniu co najmniej dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację i/lub j.holenderskiego
    ➡ prawo jazdy
    ➡ wykształcenie minimum średnie

    Oferujemy:
    ➡ Stałą pracę i wysokie zarobki
    ➡ Możliwość przejścia na kontrakt po okresie próbnym
    ➡ Zapewniamy służbowe mieszkanie, samochód, komputer oraz telefon.
    Więcej informacji udzielimy telefonicznie 0048 67 263 51 60.
    CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres infoPL@goodmorning.eu z dopiskiem”flex”