• Zaloguj się
  • Zarejestruj się

Dojazd do pracy na terenie Holandii

Poza zakwaterowaniem, w GOODMORNING dbamy również o transport dla naszych pracowników. Dysponujemy rozbudowaną i nowoczesną flotą samochodową. Obecnie to liczba przekraczająca 250 aut osobowych (każde z nich wyposażone jest w nawigację, ułatwiającą przejazdy oraz czarną skrzynkę).

Dzięki samochodom, nasi pracownicy mogą dojechać bez problemu do pracodawców, zlokalizowanych w całej Holandii.

W zależności od odległości, koniecznej do pokonania między mieszkaniem, a pracą, oferujemy również rowery, które są bardzo popularnym środkiem lokomocji w Holandii.

Przyszłych pracowników prosimy o deklarację potrzeb przed przyjazdem: dysponujemy określoną ilością rowerów i samochodów. Podobnie, jak koszty zakwaterowania – koszty transportu są potrącane z tygodniowego wynagrodzenia. Posiadanie do dyspozycji roweru lub samochodu, zapewnia ogromną swobodę, mobilność i elastyczność.

Poinformowanie naszego przedstawiciela w Polsce lub Rumunii o posiadaniu ważnego prawa jazdy, kwalifikuje pracownika jako potencjalnego kierowcę.

Po podpisaniu z nami umowy, pracownik otrzymuje samochód i staje się za niego z tą chwilą odpowiedzialny. Częstą sytuacją jest wspólna podróż do pracy z kolegami. Osoby, które jeżdżą z tobą do pracy można zabrać ze wspólnego miejsca zbiórki, zabrania się odbierania poszczególnych osób z mieszkań – wszystkich obowiązuje jeden punkt zbiorczy.

W przypadku niewielkiej odległości miejsca pracy od miejsca zamieszkania, korzystnie jest przemieszczać się rowerem udostępnionym przez GOODMORNING BV. W przypadku wyjazdu na urlop, prosimy o kontakt z opiekunem lub koordynatorem w celu zdania na ten czas roweru.